Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Velký třesk v Motoru. Končí i zkušení odchovanci Novák s Nedorostem

O Václava Nedorosta měl Motor nadále zájem, ale zkušený útočník vyslyšel volání jiného klubu. , Autor: Pavel Pubal

O Václava Nedorosta měl Motor nadále zájem, ale zkušený útočník vyslyšel volání jiného klubu.     Autor: Pavel Pubal

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Velký vítr se na prahu letní přípravy prohnal kabinou budějovického ČEZ Motoru. Po neúspěšné sezoně se daly očekávat změny, které se nyní naplnily. O příchodech hráčů z jiných oddílů, kteří jsou ještě vázáni smlouvami, bude možno informovat až na začátku května, ale už nyní klub oznámil, se kterými hráči ze svého letošního kádru nepočítá. Smlouvu Motor nenabídl Janu Bártovi, Michalu Bártovi, Peteru Galambošovi, Lukáši Květoňovi, Jiřímu Kučnému, Patriku Marcelovi a Filipu Novákovi. Na nabídku zkoušky nepřistoupili ani Luboš Rob a Radek Prokeš a končí i dvojice Josef Mikyska – Richard Nejezchleb, která se vrací do mateřských klubů. Opce pak nebyla uplatněna u Vlastimila Dostálka, který deklaroval, že chce využít některou z nabídek v extralize.


Jinou nabídku potvrdil i brankář Ondřej Bláha a konec kariéry pak oznámil Petr Vampola. V klubu ale nebudou pokračovat ani hráči, o které měl Motor i nadále zájem, ovšem nedošlo s nimi k dohodě, vesměs proto, že se rozhodli využít volání jiných klubů. Mezi ty patří Václav Nedorost, David Gába a Vít Jonák. Klub nadále vyjednává o spolupráci s obránci Zdeňkem Čápem a Zdeňkem Kutlákem. Několik příchodů se dá očekávat, ale nový trenér Prospal se chystá dát velkou šanci i talentovaným budějovickým mládežníkům. Do přípravy si vybral brankáře Daniela Svobodu, obránce Vojtěcha Doktora se Šimonem Kubíčkem a útočníky Martina Beránka, Jakuba Čížka, Vojtěcha Krcha, Pavla Nováka, Michala Silného a Matěje Tomana – všechno hráče mistrovského staršího dorostu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace