Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Beseda.

  • Bachata pro začátečníky

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Veřejná projednání nových projektů. Přijďte říct svůj názor

PÍSEK – Hned třikrát mohou Písečáci v nejbližších dnech rokovat o nových projektech, které chystá vedení města. A bude zajímavé sledovat, kolik občanů se o budoucnost svého města skutečně zajímá a je ochotno tomu obětovat pár hodin svého času. Diskutovat se bude o lávce přes Václavský jez, o nové podobě školy na Alšově náměstí a o rekonstrukci parku na Husově náměstí.

 

V úterý 3. června od 15.30 hodin se koná ve Sladovně beseda k oceněným soutěžním návrhům na proměnu bývalé školy J. A. Komenského na Alšově náměstí na městskou knihovnu. Rekonstrukce bývalé Komenského školy s sebou nese jeden velký problém: o jídelnu tím přijdou studenti Gymnázia Písek.

 Velmi rušné jistě bude představení projektu architekta Josefa Pleskota – lávky přes Václavský jez. Vyjádřit svůj názor na ni můžete ve čtvrtek 5. června v 17 hodin v hotelu OtavArena.

Třetí záležitostí, kterou se město chystá projednat s veřejností, je projekt revitalizace parku na Husově náměstí. Veřejné projednání se bude konat v pondělí 9. června od 17 hodin.

 „Byli bychom opravdu rádi, kdyby nám občané svůj názor přišli sdělit v rámci těchto veřejných projednání. Často se totiž kritici ozývají až s odstupem a nabídku k výměně názorů přitom nevyužijí,“ tvrdí starosta Ondřej Veselý.

 

Podrobnosti o jednotlivých projektech přináší aktuální vydání Týdeníku Písecké postřehy.

 

Zdenka Jelenová

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace