Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Dětský karneval

    neděle 23.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

  • Čtyřlístek

    neděle 23.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    Pásmo pohádek pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

VIDEO: Strakonický starosta na radnici přijal úspěšné minižákyně

STRAKONICE – Starosta Strakonic Břetislav Hrdlička si pozval na pátek 10. června na strakonickou radnici úspěšné minižačky BK Strakonice, aby jim poděkoval za reprezentaci města. Děvčata za sebou mají velmi úspěšnou sezonu, mladší minižákyně do 12 let skončily v republikovém pořadí basketbalistek druhé, starší minižákyně do 13 let třetí. Obě družstva, ve kterých se hráčky prolínají, trénují Jaroslava Bernasová, Radka Drnková a Lucie Košatková. A jak setkání v příjemné atmosféře probíhalo? Starosta města nejprve vyzval jednotlivé členky kádru, aby se mu představily a prozradily na sebe, kolik v letošní sezoně zaznamenaly bodů. Pak se začaly ptát i samotné basketbalistky, které zajímalo, jak probíhala nedávná návštěva prezidenta Miloše Zemana ve Strakonicích, nebo jestli je pravda, že budou úspěšní žáci na konci školního roku oceněni finanční odměnou.

Video, jak minižačky předvedly strakonickému starostovi svůj bojový pokřik, naleznete níže. Ve středečním Strakonicku pak nabídneme i krátké povídání s nestorem strakonického basketbalu Miroslavem Vondřičkou, který děvčata ke starostovi doprovodil. Vzal s sebou i kroniku strakonického basketbalu, kterou vede už od roku 1960! Pár větami ji rozšířil i starosta města.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace