Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hospodský kvíz

    středa 29.1 19:00 - Písek, Country hospůdka U šesti strun

  • Lady Oskar

    středa 29.1 19:00 - Strakonice, MěKS

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Vítězství milevských páťáků vystřelil Matouš Kořánek

MILEVSKO – Hokejisté pátých tříd HC Milevsko 2010 dnes sehráli další mistrovský zápas Jihočeské ligy proti Českému Krumlovu. Svěřenci trenéra Emila Švece, který se před sezonou vrátil od A týmu k mládeži, sice nenavázali na vynikající výkon z minulého týdne na půdě silných budějovických Lvů (těsná prohra 4:5), přesto dokázali na rozdíl od posledního zápasu zvítězit. Vzduchotechnici se radovali z vítězství 7:3. Čtyřmi góly se blýskl Matouš Kořánek, dvakrát zavěsil Tomáš Staněk a jednou Prokop Šímánek. Páťáci, což je od této sezony prakticky nová kategorie, hrají na celé kluziště velký hokej třikrát 20 minut, jen se jezdí za každý faul trestné střílení. Z této dovednostní disciplíny si domácí pomohli dvěma góly, hosté z Krumlova jedním.

5. třída
Milevsko – Český Krumlov 7:3 (3:2, 1:0, 3:1). Branky a nahrávky Milevska: 4. Kořánek (Baťala), 7. Staněk, 17. Staněk (TS), 33. Kořánek (Šímánek), 51. Šímánek (Kořánek), 56. Kořánek (Klukáček), 60. Kořánek (TS).
Sestava Milevska: Duchač (31. A. Podrabský) – Šímánek, Baťala, Horažďovský, Pinc, Šoule, Klukáček, Staněk, Dušek, T. Stejskal, Mošovský, Kořánek, Pisinger, Martin Komárek, Kodad, Król.

Ještě předtím nastoupili ke svému utkání také hokejisté čtvrtých tříd. Ti hráli do loňské sezony každý rok do konce kalendářního roku minihokej ve třetině na šířku a od nového roku už velký hokej na celé kluziště. Od letošní sezony se hraje po zavedení kategorie pátých tříd celou sezonu minihokej, ale občas se oddíly domluví a už si zahrají i na celé hřiště.
Zápasy se v této kategorii ještě nehrají na rozdíl od pátých tříd na výsledky a tabulka soutěže se nevede, ale milevští mladíci pod vedením Jana Koláře si moc dobře uvědomovali, že svůj part s Českým Krumlovem prohráli. Z ledu tak odcházeli se smutnější náladou než soupeř.

4. třída
Milevsko – Český Krumlov bez výsledku
Sestava Milevska: Říha, Weber – Š. Stejskal, Benda, D. Miadok, Michal Komárek, Šimeček, Syrovátka, Koutník, Bočan, Kolihová, Maleček.

Další zajímavosti přineseme ve středečních Milevských novinách, kde zápasy svých kategorií zhodnotí trenér čtvrťáků Jan Kolář a trenér páťáků Emil Švec. Čtěte středeční tisk!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace