Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Výtržnictví v Cehnicích. Mladík se pokusil napadnout i zasahujícího policistu

CEHNICE – Dva incidenty řešili policisté v sobotu 2. listopadu v Cehnicích na Strakonicku. Došlo při nich k fyzickému napadení. Nejprve kolem 20. hodiny přijali na linku 158 oznámení o napadení dvaačtyřicetiletého muže. Policejní hlídka z Vodňan po příjezdu na místo zjistila, že před hospodou ho fyzicky napadl 38letý muž. „Způsobil mu poranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice k dalšímu vyšetření. Případem výtržnictví, ve kterém sehrál svoji roli i alkohol, se vodňanští policisté i nadále zabývají,“ doplnila policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

 

Přibližně o tři hodiny později vodňanští policisté prováděli hlídkovou činnost v obci z důvodu pohybu většího počtu osob souvisejícího s pořádáním diskotéky. Před místem jejího konání začali řešit incident, rozpor mezi dvěma muži ve věku 20 a 23 let.

„Během řešení přestupku policisty začal jeden z těchto mužů slovně napadat, hlídce vulgárně nadával a vyhrožoval. Byl za použití donucovacích prostředků zadržen a převezen do policejní cely. Při zadržení kladl aktivní odpor a pokusil se napadnout jednoho ze zasahujících policistů," popsala mluvčí. Na místě zasahovala i policejní hlídka z Radomyšle. Dvacetiletý mladík je nyní podezřelý z přečinu výtržnictví.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace