Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Transsibiřská a Transmongolská magistrála

    Úterý 20.8 20:30 - Stánek - Žižkovo náměstí, Tábor

    Cestopis.

  • Loutka - Dvorní divadlo

    Úterý 20.8 18:30 - Jezírko v parku za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

    Divadelní komedie pod širým nebem.

Zobrazit všechny události
 

Z nominace mám obrovskou radost, přiznala Hana Kuncipálová

STRAKONICE - Nominace do ankety Sportovec Strakonicka, kterou pořádá již třetím rokem Týdeník Strakonicko, zasílají samotné oddíly. Nominovat do každé kategorie mohou jednoho sportovce. Jenže někdy se stane, že se musí rozhodovat mezi dvěma výraznými osobnostmi. Volba ovšem může padnout jen na jednoho. I od toho je tu Zelená karta sportovní redakce Týdeníku Strakonicko. Uděleny mohou být celkem tři. Jednu z nich letos získala v kategorii Talent do 18 let rozehrávačka dorosteneckých týmů BK Strakonice Hana Kuncipálová.

V nominaci ankety Sportovec Strakonicka nejste žádným nováčkem. Dostala jste se do ní podruhé. Při premiérovém ročníku jste se umístila těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě a letos jste od pořadatelů získala Zelenou kartu. Potěšilo vás, že jste se nakonec objevila mezi nominovanými?

Být součástí ankety je pro mne určitě čest, nominaci jsem nečekala, mám z ní obrovskou radost. Vnímám ji nejen jako povzbuzení do další práce, ale i jako poděkování.

Jaké si dáváte šance na úspěch?

Mluvit o šancích mi přijde trochu předčasné. Už jen účast v anketě znamená úspěch. Rozdíly mezi jednotlivými příčkami nebývají velké, proto se ráda nechám překvapit.

Byl pro vás rok 2013 hodně úspěšný?

V obou dorosteneckých kategoriích jsme se dostaly do play-off, v červnu přišla pozvánka na soustředění reprezentace U18 a v srpnu zařazení mezi extraligový tým. Proto si myslím, že můžu říci jednoznačně ano.

Pokračování rozhovoru naleznete na straně 25 aktuálního vydání Týdeníku Strakonicko.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace