Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ples ZOD Čepřovice

    pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

    K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

  • Nathanika

    pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Za lupem se vydal na kole, odvézt už ho nestihl

JINDŘICHŮV HRADEC – Přímo při činu zadrželi jindřichohradečtí policisté dvaapadesátiletého muže, který se za lupem vypravil na kole. V noci 15. července vnikl do oploceného areálu mateřské školy v Jindřichově Hradci, která se v současné době rekonstruuje.

 

Tam si nachystal železné pozinkované lešení nebo profilové kovové rámy oken, ale i  kovovou traverzu o celkové váze 50 kilogramů a další věci. Odcizené předměty pak přeházel přes plot a naložil na připravenou kárku zapojenou za jízdním kolem. Než stihl odjet, zadržela ho policejní hlídka.

„Třem firmám způsobil celkovou škodu ve výši 2 211 korun. Jak policisté zjistili, podezřelý nekradl poprvé. Za přečin krádeže byl v posledních třech letech odsouzen a potrestán. Ve středu 16.července  si převzal sdělení podezření a do čtrnácti dnů stane před soudem,“ upřesnila tisková policejní mluvčí Hana Millerová.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace