Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Za traktor zaplatil, žádný nedostal. Pozor na internetové podvody

BLATNÁ - Devětatřicetiletého muže ze Strakonicka, zaujala na internetovém portálu nabídka na prodej kompaktního traktoru Kubota s nakladačem. Kontaktoval prodejce, se kterým si dohodl podmínky prodeje.

Bohužel kupující narazil na podvodníka. Jen co zájemce zaplatil bankovním převodem domluvenou částku převyšující 58 000 korun, prodejce s ním přestal komunikovat a muž tak do současné doby nemá ani vysněný traktor ani svoje peníze. Na případu pracují policisté z Blatné, kteří je zadokumentovali a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu podvodu. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  za blbost se platí tot staré pořekadlo

  Vloženo 15.8.2016 13:55:09

 • milan 

  Reagovat

   

  Takových inzerátů jsou na webu stovky, některé weby mají snad jen ty podvodné, traktory a stroje nabízejí za zlomek hodnoty, prachy dopředu a potom čekej, telefon neberou, fotky traktorů stažený z legální inzerce.
  Bohužel se najdou desítky důvěřivců, kteří posílají prachy do Anglia apod. aniž by věděli komu a žádaný stroj viděli jen na obrázku. A přitom v krámu řeší zda není pivo za 8,90 moc drahý.
  Dobře jim tak.

  Vloženo 27.7.2016 09:03:00

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace