Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zábavné odpoledne a party na Pytláku u Milevska

AKTUALIZOVÁNO - 23.7.2016 18:36

MILEVSKO - Zábavné odpoledne s hasiči a záchranáři přilákalo dnes odpoledne rodiny s dětmi na louku u lesního rybníku Pytlák mezi Milevskem a Sepekovem. Hasiči tu předvedli svou techniku a pro děti připravili soutěž se šesti stanovišti a úkoly. Někteří návštěvníci využili i pláž, protože Pytlák kdysi sloužil jako koupaliště pro Milevsko.

 

Děti měly za úkol překonat překážkovou dráhu, zkusit si masáž srdce, při které se od Marka Tomana z pořádající organizace Racing Rescue dozvěděli, že ideální rytmus se docílí, když si při masáži zpíváte Rolničky, rolničky...

Ve speciálním stanu pak děti musely projít po trase v kouřovém polygonu, měly za úkol sestříknout proudnicí barel, ale taky správně vytřídit odpad na stanovišti, které připravila partnerská firma hasičů FAST Kovošrot. Kisspatrolky z Rádia Kiss Jižní Čechy malovaly dětem na obličej. K dispozici byla nafukovací skluzavka i další atrakce pro nejmenší, nechyběla nabídka občerstvení. Rodiče dětí, které zrovna tráví prázdniny v Milevsku, oceňovali, že se pro děti něco děje. 

Od 19 hodin bude ještě pokračovat hudební party na pláži.  

Diskuse k článku - 13 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • V.K. 

  Reagovat

   

  Nám se akce líbila. Děti si to užili moc. Budeme se těšit na další akci na Pytláku. Ale taky musím souhlasit s některými anonymnimi názory, že obsluha byla fakt pomalejší a taky se na děti nedostalo občerstvení, ale po cca 15minutach bylo všechno napraveno. .Jinal bycjom přístě taky uvitali dětskou hudbu. Ale bylo to pěkné odpoledne.

  Vloženo 1.8.2016 09:13:17

 • NÁVŠTĚVNÍCI 

  Reagovat

   

  Byli jsme na akci, moc se nám líbila a určitě se zase objevíme pokud bude. Organizátorům vzkazuju, nenechte se znechutit upachtěnými závistivci, kteří jsou vzteky bez sebe, protože sami prostě neumí nic. Udělali jste super akci a komentáře o tom, že někdo musel čekat na pivo minutu nebo pět, berte jenom jako už tradiční milevský folklór. Prostě u nás na vsi. Dětem se to moc líbilo a troubové ať jdou na pivo do hospody.

  Vloženo 25.7.2016 12:48:49

  • Marek 

   Reagovat

    

   Děkujeme a vážíme si toho. Máte pravdu, v Milevsku je anonymní kritika "národní sport" :-)

   Vloženo 27.7.2016 14:11:06

 • Marek 

  Reagovat

   

  Vážený anonymní čtenáři, děkuji za Váš komentář který je důkazem Vašeho zájmu. Velmi nás těší že i přes tak katastrofickou organizaci akce jste vydržel tak dlouho, navíc bedlivě sledoval portál JČ Teď a čekal na okamžik zveřejnění reportáže. Napadá mne jediný člověk který by toho byl hoden a byl přítomen - to pro úvod. Co se týče dětského odpoledne na Pytláku, upřímně nás zaskočila tak hojná účast Na základě předešlých zkušenosti jsme počítali s účastí kolem 20-30 dětí nakonec dorazila zhruba stovka dětí. Akce na Pytláku byla první svého druhu v novodobé historii, naši snahou bylo udělat pilotní projekt, na který by se dalo v budoucnu navázat. Rozhodně jsme nechtěli dělat mega akci, čemuž také odpovídala propagace. Na Pytláku jsme začali připravovat již v týdnu a to úklidem celého prostranství,sečení trávy, úklid odpadků apod. V Pátek někteří organizátoři zahájili přípravu již od rána, ostatní se připojili až odpoledne. Podotýkám že všichni jsou pracující lidé, veškerý čas tomu věnovaný je z osobního volna bez jakékoliv fin. náhrady. V Sobotu se na Pytláku hojně pracovalo od 7 hodin. Osobně si myslím že zázemí bylo připravené dobře s ohledem na jiné podobné akce. ................

  Vloženo 25.7.2016 10:13:47

  • Marek 

   Reagovat

    

   ... Dětská diskotéka nebyla v plánu, reprodukovaná hudba měla znít pouze jako podkres, bohužel diskžokej jedoucí z Prahy měl zdržení a tak podstatná část aparatury dorazila později. Znovu připomínám nechtěli jsme dělat hned napoprvé mega akci a vše co bylo z dětského programu předem avizované jsme dodrželi. K občerstvení, s výtočí piva problém byl, jednalo se o technickou chybu kterou jsme řešili. Někdo sedí na zadku a kritizuje, jiný když může, tak pomůže. Tedy jeden z tatínků nám pomohl zajistit jiné výčepní zařízení. DĚKUJEME! K hygieně se zde vyjadřovat nebudu, - neviděl jsem. Pokud má někdo s něčím problém v tomto ohledu,má na to upozornit hned. Za nedostatky se samozřejmě všem omlouváme, akci bychom chtěli v příštím roce zopakovat a tak bude prostor pro zjednání nápravy. Všem účastníkům děkujeme, velmi si vážíme vaší přítomnosti.

   Vloženo 25.7.2016 10:37:13

  • Lenka 

   Reagovat

    

   Byli jsme tam a děkujeme, děti si to užily, nenechte se otrávit. Příště třeba zveřejněte, s čím by bylo třeba pomoct, možná by se i nějaké ochotné ruce našly.

   Vloženo 25.7.2016 12:54:57

   • Marek 

    Reagovat

     

    Děkujeme Lenko, jsme rádi že děti byly spokojené. :-) Pomocná ruka se vždy hodí, pokusíme se vymyslet, jak o ni požádat :-)

    Vloženo 27.7.2016 14:08:55

 • Vaša 

  Reagovat

   

  Ja taky souhlasím s anonymem. Ano fajn odpoledne pro dětičky. Ale organizace selhala. Nějak jsem nepochopil. Prostě jak u párků tak u piva to bylo pomalejší. A hygienu vážně ta obsluha nedodržovala. Se špinavýma rukama olupovala párky, pak sahala těmi rukama na penize a pak zase na rohliky a párky. A taky musím souhlasit, že vážně mohli pustit "disco"pro děti. A ne až v 18hod pustit šílenou hudbu. A to už tam bylo jen asi 10 lidi. Ale oceňují snahu.

  Vloženo 24.7.2016 18:42:56

 • Standa 

  Reagovat

   

  Bylo to fajnový odpoledne pro děti. Moc si to tam užili. Na druhou stranu musím s částí souhlasit s anonynem, že obsluha byla taková trochu překvapená, že za ní někdo přišel a něco chce. Jinak moc super odpo pro děti a bylo konečně kam zajít. Jinak se nabízí otázka, proč to je na fcb? jenom.... Proč to nepropaguje i město Milevsko, dům kultury a jiné....

  Vloženo 24.7.2016 14:54:52

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace