Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zábavné odpoledne pro děti se rozjede u milevského Pytláku

MILEVSKO - Lesní koupaliště Pytlák má pro obyvatele Milevska zvláštní kouzlo. Celé generace sem chodily, když tu ve spolupráci s podnikem ZVVZ kdysi vzniklo koupaliště s pláží, skluzavkami a konstrukcí pro skákací prkna. Dnes už zbyla jenom pláž, na kovových atrakcích hlodal zub času tak dlouho, až musely být demontovány. I tak sem ale dost lidí s oblibou stále chodí, přestože na opačné straně města vyrostly bazény a nové koupaliště. Hasiči ze spolku Racing rescue na Pytláku dnes odpoledne už podruhé pořádají zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi.

Na několika stanovištích se děti budou moci seznámit s prací hasičů, záchranářů, naučí se třídit odpad a samozřejmě nebude chybět porce sportu a pohybu. Všechny děti si po splnění úkolů odnesou sladkou odměnu. Připravena bude tvořivá dětská dílnička a ukázky techniky hasičů a záchranářů, jako před rokem.

Ve 21 hodin odstartuje hasičská noční soutěž v požárních útocích s retrodiskotékou a velkoplošnou projekcí. Jihočeské týdeníky dodají sudy piva jako ceny a také poháry.

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Miloš 

  Reagovat

   

  a FB taky, je třeba se dívat kolem sebe

  Vloženo 23.7.2018 14:49:10

 • Jindra 

  Reagovat

   

  Poutačů na tuto akci bylo plné Milevsko, a to nejméně týden předem.

  Vloženo 23.7.2018 10:59:20

 • Jana 

  Reagovat

   

  V Milevských to bylo.

  Vloženo 21.7.2018 19:36:45

 • Lucie 

  Reagovat

   

  Je skoda, ze o takových akcích neinformujete dopredu

  Vloženo 21.7.2018 14:01:01

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace