Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Výborný Trio

  neděle 19.1 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

  Koncert.

 • Pohádky a Malé Hry

  neděle 19.1 16:30 - Tábor, Střelnice

  Divadlo pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Žena ze sobotní nehody u Kostelce nad Vltavou zemřela

KOSTELEC NAD VLTAVOU - Sobotní nehoda u Kostelce nad Vltavou má bohužel smutný konec. Sedmdesátiletá spolujezdkyně, kterou převážel vrtulník letecké záchranky do nemocnice, tam po dvou dnech zemřela. Stala se tak pátou obětí dopravní nehody v Jihočeském kraji v tomto roce.

 

V sobotu 10. února dopoledne přijali dopravní policisté oznámení o havárii Fordu Focus na silnici III/10238 u Kostelce nad Vltavou. Krátce po 11. hodině jel 73letý řidič ve směru od Kostelce nad Vltavou na Kovářov, na namrzlé vozovce dostal v zatáčce smyk a sjel do pravého silničního příkopu. Přední částí narazil do betonového mostku, vozidlo se přetočilo přes střechu zpátky na kola. Ve vozidle se lehce zranil řidič a těžce jeho spolucestující, 70 letá žena. Ženu vrtulník transportoval do zdravotnického zařízení, kde však bohužel i přes veškerou péči lékařů po dvou dnech podlehla zranění neslučitelnému se životem.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Vím, že na tahle témata se nemá diskutovat, ale tohle je spíš věc formulace zprávy : Buď je zranění neslučitelné se životem a pak tedy zraněná osoba očividně nemůže žít, nebo má těžké zranění, kterému podlehne později. Ale zároveň žít a zároveň být mrtvý umí jen Schrödingerova kočka.

  Vloženo 16.2.2018 08:31:02

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace