Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Deskohraní s Michalem

    Úterý 18.2 16:00 až 18:00 - Knihovna pro děti a mládež, 1. patro, Tábor

  • Diskuzně vzdělávací večer - Setkání s chiropraktikem

    Úterý 18.2 18:00 - Milevsko, KD

Zobrazit všechny události
 

Ženy se po večírku bavily vandalismem, vyvrátily i dopravní značku

 Autor: Jana Urbanová

    Autor: Jana Urbanová

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Čtyři výtečnice v krajském městě se rozhodly zpestřit si ranní návrat z večírku. Posilněné alkoholem nenechaly na pokoji nic, co jim stálo v cestě. Přítrž jejich řádění museli udělat až přivolaní strážníci.

 

Skupinka mladých žen se ve čtvrtek kolem čtvrté hodiny ranní vracela ze zábavy domů přes náměstí Přemysla Otakara II. Na křižovatce s ulicí Dr. Stejskala si ale podnapilá čtveřice zřejmě vzala do hlavy, že prověří odolnost dopravní značky. "Poslední nápor jedné z žen značka nevydržela. Do cesty se však mladým ženám postavila ještě popelnice a reklamní poutač," vypočítává řádění výtržnic mluvčí českobudějovické městské policie Věra Školková. Mladé ženy si v alkoholovém opojení zřejmě neuvědomily, že je celou dobu sleduje operátor městského kamerového systému. Na místo hned vyslal strážníky, kteří skupinu žen dostihli nedaleko.

Pod tíhou důkazu ve formě kamerového záznamu se všechny ke svému řádění přiznaly. Jedna z nich, dvacetiletá žena z Českých Budějovic si pak dokonce za přestupek proti majetku vysloužila od strážníků na místě pokutu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace