Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zloděje v Řečici vyplašil alarm

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JINDŘICHOHRADECKO – Druhé nejbezpečnější místo na světě je zahradní domek v Kardašově Řečici, první je samozřejmě skryto hluboko ve švýcarských Alpách, a je to Swiss Fort Knox poblíž městeček Saanen a Zweisimmen.

Ve čtvrtek 10. října, v brzkých ranních hodinách, se chtěl vloupat zloděj do zahradního domku v Kardašově Řečici. Vypáčil boční dveře a vnikl dovnitř. V tu chvíli se však spustil zvukový signál zabezpečovacího zařízení, který zloděje vyplašil. Dům i zahradní domek zůstaly ochráněny, protože signál zabezpečovacího zařízení zafungoval skvěle. Zloděj z místa utekl, nic neukradl, ale přesto majiteli způsobil škodu asi za dva tisíce. 

„Jindřichohradečtí policisté nyní po pachateli intenzivně pátrají. Jakékoliv poznatky k objasnění případu přivítají na svých služebnách, případně cestou policejní telefonní linky 158,“ řekla tisková mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace