Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Ztraceného seniora hledá od včerejška na Šumavě Horská služba i policie

PRACHATICKO - Před desátou hodinou večer v sobotu 21. července dostala policie vyrozumění, že se ztratil pětasedmdesátiletý muž. Odjel kolem čtvrté odpolední směrem k obci Lipka a od té doby se neozval. Rodině se pouze podařilo najít jeho automobil.

V lokalitě Švajglovy Lady se po oznámení rozjela rozsáhlá pátrací akce, do které se zapojilo několik desítek osob. Kromě policistů také hasiči, dobrovolní hasiči, městská policie, pracovníci Horské služby a Národního parku Šumava. Policisté také provedli prověrky ve zdravotnických zařízeních.  Ovšem bezvýsledně. Kolem 3. hodiny dnes ráno byla pátrací akce ukončena a rozeběhla se znovu od osmi hodin ráno.

Ztracený houbař je 170 cm vysoký, má obézní postavu, na sobě měl oblečenou bílou košili s krátkým rukávem a maskáčové kalhoty. Na hlavě měl bílý klobouk. Mobilní telefon u sebe nemá. Je v dobré tělesné kondici.

Policie žádá občany, kteří by mohli uvést jakoukoliv informaci k pohybu nebo současnému místu výskytu tohoto muže, aby ji oznámili na bezplatnou linku 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace