Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Ztratil se desetiletý Honzík - PRÁVĚ SE NAŠEL

Desetiletý Jan Deák , Autor: PČR

Desetiletý Jan Deák     Autor: PČR

AKTUALIZOVÁNO - 19.10.2013 09:19

ČESKÁ REPUBLIKA - PÁTRÁNÍ SE ODVOLÁVÁ, CHLAPEC SE NAŠEL na autobusové zastávce v Horním Krnsku i se svým čtyřnohým kamarádem. Od včerejška se pohřešuje desetiletý Jan Deák z Mladoboleslavska, který šel na procházku se psem. Policisté žádají média, a tím i širokou veřejnost, o pomoc a spolupráci při pátrání po desetiletém chlapci. Může být kdekoliv. Všechny informace k jeho nalezení volejte na policejní linku 158.

Desetiletý Jan Deák byl naposledy spatřen v pátek 18.října v půl čtvrté odpoledne, jak jde společně se štěnětem amerického stafordšírského teriéra po poli mezi Horkami a Rokytovcem na Mladoboleslavsku. Zhruba po jedné hodině, tedy v půl páté odpoledne byl spatřen ještě v Krnsku. Od té o chlapci nikdo neví. Pohřešovaný chlapec je asi 125 centimetrů vysoký, hubené postavy, má světlé blond vlasy, které má vpředu krátce střižené a vzadu v délce na ramena a má modré oči. Na sobě měl modré riflové kalhoty, modrou mikinu, hnědé kotníkové boty a na hlavě měl kšiltovou čepici s vyšitými plameny.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace