Kdy a kam

  • Giuseppe Verdi: Trubadúr - opera

    sobota 29.4 19:00 - České Budějovice, Metropol - Divadelní sál

    Ústřední postavou tragického příběhu je žena poznamenaná hrůzným traumatem minulosti.

  • Jarní bylinkování - bylinkový workshop Radmily Malinovské

    sobota 29.4 - Velký sál, Kláštery Český Krumlov

    Workshop je rozdělen do 2 skupin, dopolední a odpolední - první skupina: 10 - 13 hod., druhá skupina: 15 - 18 hod. Rezervace je nutná předem do 27. 4. 2017 v Návštěvnickém centru.

Zobrazit všechny události
 

Hokejisté Motoru si doma smlsli na pražské Slavii

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Sobotní domácí porážka s Kladnem je minulostí. Hokejisté Českých Budějovic si ve středu 11. ledna v utkání 40. kola WSM Ligy hravě poradili s jindy nepříjemnou Slavií Praha. K vítězství 5:1 vykročili hned ve druhé minutě, kdy se v dvojnásobné přesilovce prosadil ranou od modré čáry obránce Filip Novák. Slavný odchovanec budějovického hokeje se tak zapsal mezi střelce hned ve svém druhém utkání po návratu z KHL – 1:0. Jihočeši sice nepředvedli stoprocentní výkon, naopak několikrát pozlobili své trenéry, protože jim mnohdy zejména v přesilových hrách chyběla větší pohotovost i přesnost v práci s kotoučem, ale pražskou Slavii přesto hravě přehrávali. Po druhé části tak vedli už 4:0.


Ve třetím dějství si Motor v poklidu hlídal své 27. tříbodové vítězství v sezoně – populárního bůra nejprve završil v 52. minutě Nouza, aby se o dvě minuty později prosadili také hosté. Čisté konto sebral Petru Kváčovi, který odchytal své první utkání po návratu z mistrovství světa hráčů do 20 let, v 54. minutě pěknou kličkou Rys – 5:1.

ČEZ Motor ČB – HC Slavia Praha 5:1 (2:0, 2:0, 1:1). Branky a nahrávky: 2. F. Novák (Pavlin, Šulek), 19. Šulek (Fillman, Nouza), 27. Vráblík (Heřman), 39. Pavlin (Heřman), 52. Nouza (Heřman) – 54. Rys (Šagát). Rozhodčí: Pešina, Doležal – Čížek, Křivohlavý. Vyloučení: 7–5 navíc Heřman (ČB) a Schleiss (SL) 10 minut za nesportovní chování, Beránek (SL) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2–0. Přihlíželo 6 138 diváků.

Další zápas sehrají Jihočeši v sobotu 14. ledna na ledě druhé Jihlavy. Utkání bude vysílat v přímém přenosu stanice ČT Sport.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace