Agresivní muž ohrožoval úřednice českobudějovického magistrátu
ČESKÉ BUDĚJOVICE – Krátce před jedenáctou hodinou ve čtvrtek 19. března vtrhl na českobudějovický magistrát neurvalec, který se hrubě dožadoval svých práv. Úřednicím hrozil ublížením na zdraví. Ty se naštěstí stihly zamknout. Muž pak kopal do zařízení místnosti. Agresora zpacifikovali strážníci městské policie, kteří pak muže převezli na obvodní oddělení.
„Muž je nesvéprávný. Se sekyrou v ruce ale nemáchal, jak uvádí některá média a lidé si předávají dál, měl ji schovanou, je to nadsazené,“ sdělil tiskový policejní mluvčí Milan Bajcura. Případ se po zadokumentování všech náležitostí bude řešit pro podezření z výtržnictví.

Diskuse k článku