Agresivní muž ze Strakonic týral svou přítelkyni. Teď skončil v cele
STRAKONICE – Vydírání a týrání má zřejmě na svědomí pětatřicetiletý muž, který soustavně pronásledoval a šikanoval přítelkyni ve společné domácnosti. Agresor ženu od dubna psychicky a fyzicky týral, jednou také vyhrožoval podpálením domu či zveřejněním jejích fotografií a v neposlední řadě přítelkyni pronásledoval v noci. Podezíral partnerku z nevěry a vyhrožoval přes SMS zprávy.
„Policisté v pátek agresivního muže zadrželi a umístili do policejní cely. Podali také podnět k návrhu na jeho vzetí do vazby,“ informuje Jiří Matzner, tiskový mluvčí policie.

Diskuse k článku