Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Babetto party do Vlčevse přilákala 62 závodníků

VLČEVES – V sobotu 21. července se ve Vlčevsi na Táborsku konala Babetto party. Skupina milovníků těchto strojů ji uspořádala již třetím rokem. Záměrem je zábava a recese. Vydařená akce se šuškandou rozšířila a letos přijelo na babetách 62 závodníků z blízkého i širokého okolí.

 

Ve pravé poledne začala registrace s přistaveným mopedem, obodován byl jeho technický stav a poté babety vyrazily na spanilou jízdu z Vlčevsi do Mlýnů, Psárova, Choustníku, Chrbonína a zpět do Vlčevsi. Celková trasa měřila 22 kilometrů.

Ve Vlčevsi závodníky čekala dovednostní zkouška. Museli přejet přes houpačku, absolvovat jízdu po modré pásce, jízdu mezi kužely a hod míčkem na terč. Pro účastníky závodu se peklo stotřicetikilové prase a grilovalo patnáct kilogramů klobás.

V kategorii mužů vyhrál Vlasta Fafílek ze Slupu u Znojma, druhý byl domácí reprezentant Václav Hora a třetí místo obsadil Bohdan Novotný z Vráže u Berouna. Svoji Babettu v kategorii žen nejlépe ovládala Helena Horová z Vlčevsi, druhá byla Zdeňka Fafílková a třetí Kateřina Fafílková, obě ze Slupu u Znojma.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Moc pěkné

    Vloženo 23.7.2018 22:51:20

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace