Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hospodský kvíz

    středa 29.1 19:00 - Písek, Country hospůdka U šesti strun

  • Lady Oskar

    středa 29.1 19:00 - Strakonice, MěKS

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Dnešní ŠTĚDROVKA: Jihoafrická vína putují do Písku

Jihočeská Štědrovka už brzy vstoupí do posledního týdne. Dnes byl vylosován patnáctý výherce, vlastně výherkyně. Na dárkové balení jihoafrických vín v hodnotě 600 korun se může těšit Petra Breuová z ulice Přátelství v Písku. Blahopřejeme, ať výhra chutná u svátečního stolu v závěru roku! Do soutěže už registrujeme 1603 přihlášek a losování o hlavní ceny - pobytu pro dva v maďarských lázních, je ještě před námi.

 

Až do 16. prosince každý den vždy v 10 hodin losujeme jednu cenu a vzápětí na portálu Jižní Čechy TEĎ zveřejňujeme jméno výherce. Za 24 dní rozdáme celkem 24 cen – od letošních knižních bestsellerů, vynikajících vín, rybářských potřeb, rehabilitačních pomůcek a dalších zajímavých výher až po relaxační pobyty, například v českých nebo maďarských lázních nebo ubytování na horách.

Jak se do Štědrovky přihlásit?

Do soutěže se mohou kdykoliv v tomto období zapojit čtenáři Jihočeských týdeníků i portálu Jižní Čechy Teď. Lze se zaregistrovat buď elektronicky zasláním jména, příjmení, adresy a telefonního čísla na e-mail vanoce@jcted.cz. Do předmětu zprávy napište heslo ŠTĚDROVKA. Anebo písemně, doručením kuponu, který vychází v Jihočeských týdenících, do některé z redakcí – tedy do Milevských novin, Píseckých postřehů, Strakonicka nebo Táborska. Poslední kupon vyjde 11. prosince. Počet zaslaných kuponů není omezen, dřívější registrací do soutěže násobíte svou šanci na výhru. Totéž platí pro registrační e-maily.

Losuje se bude pokaždé ze všech došlých emailových i písemných registrací. Kupony a emaily se v případě výhry ze soutěže nevyřazují. Jeden výherce může vyhrát i vícekrát. Zasláním soutěžního e-mailu stejně jako kuponu vyjadřujete svůj souhlas se zpracováváním osobních údajů a zveřejněním jména a adresy v případě výhry. Veškeré kupony a maily soutěžících nebudou po skončení soutěže dále uchovávány.

Telefonní číslo potřebujeme k domluvě s výhercem na převzetí ceny. Poslední losování proběhne v pondělí 16. prosince, ve středu 18. prosince vyjde celý seznam 24 výherců. Ceny, které budou připraveny k převzetí v redakcích, si lze naposledy vyzvednout v pátek 20. prosince do 12 hodin. Poté zase až po Novém roce, kdy se redakce otevřou v pondělí 6. ledna. Výhercům mimo jižní Čechy doručíme výhru poštou nebo podle telefonické domluvy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace