Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Myslivecký ples

    sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

  • Retro disco s Milošem Zemanem

    sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Házená: Milevské mládí dotahovalo budějovický náskok statečně

MILEVSKO – S takřka hodinovým zpožděním začalo kvůli bloudění budějovického celku v okolí Týna nad Vltavou sobotní utkání šestého kola krajského přeboru mladších žaček mezi Milevskem a právě Českými Budějovicemi. Házenkářky z krajské metropole, které měly výraznou výškovou i fyzickou převahu, protože za milevské družstvo hrají hlavně hráčky ročníků narození 2005 a 2006, ale i 2007 a 2008, přestože v mladších žačkách letos mohou nastupovat dorazové ročníky 2004, byly v první dvacetiminutovce lepší a vypracovaly si pětigólový náskok – 3:8.

Po změně stran už se však mladé milevské bojovnice probudily k velkému výkonu, vyvarovaly se většího počtu technických ztrát a mohutně dotahovaly. Zejména díky ofenzivním tahounkám Tereze Kozákové a Monice Řezáčové, které daly shodně po čtyřech gólech, a brankářce Ester Hubalové, jež vychytala několik vyložených šancí včetně sedmimetrového hodu, se Milevšťandy hned třikrát přiblížily soupeřkám na rozdíl jediné branky (8:9, 9:10 a 10:11). Srovnat už sice nedokázaly, ale přesto je jejich příznivci, převážně rodinní příslušníci, z palubovky vyprovodili za druhou půli zaslouženým potleskem: HC Milevsko – TJ Lokomotiva České Budějovice 10:11 (3:8).

Více zajímavostí z utkání přineseme ve středečních novinách, zápas zhodnotí trenérské duo Marie Šťastná – Martina Šulcová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace