Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Měl zákaz pobytu na území Budějovic a navíc kradl

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Devětačtyřicetiletý muž z Českokrumlovska měl zákaz pobytu na území krajské metropole. Přesto ve městě byl a navíc kradl v obchodě. Nyní je podezřelý z krádeže a maření výkonu úředního rozhodnutí, a tak na hříšníka opět čeká soud.

 

Včera v pondělí 10. března dopoledne byl přistižen pracovnicí prodejny v Suchém Vrbném při krádeži. Z prodejního regálu sebral dušenou šunku a uzenou makrelu. Lup uschoval pod bundu a prošel kolem pokladen bez zaplacení. Za pokladnou byl však zadržen pracovnicí prodejny. Žena následně přivolala hlídku suchovrbenských policistů.
„Policisté zloděje zadrželi a zjistili, že se muž krádeže dopustil, ačkoliv byl za obdobný skutek v minulosti na základě rozsudku Okresního soudu v Českých Budějovicích odsouzen. Navíc mu byl stejným soudem vysloven zákaz pobytu na území města České Budějovice, a to po dobu tří let, který tímto porušil. Policisté případ prověřují ve zkráceném přípravném řízení. Muž tak do dvou týdnů skončí opět před soudem,“ dodala tisková mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace