Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Mládežnická jezdecká špička bojuje o tituly v Martinicích

Jaroslav JIndra přivádí výpravy na plochu , Autor: Ivo Bukač

Jaroslav JIndra přivádí výpravy na plochu     Autor: Ivo Bukač

AKTUALIZOVÁNO - 10.8.2013 12:28

MARTINICE - Parkurem stupně ZL, který je prvním kolem mistrovské kategorie dětí, začal v martinickém areálu v pátek republikový šampionát dětí a juniorů pro rok 2013. Zatímco mistrovství republiky seniorských kategorií hostil areál už dvakrát, jezdecké naděje se zde při této příležitosti potkávají poprvé.

 

Na programu jsou od pátku 9. srpna až do něděle 11. srpna skokové soutěže v kategorii dětí, mladších junior a starších juniorů a soutěže družstev. V pátek jsou na programu první kola všech kategorií a soutěže družstev. Družstva soutěží dvoukolově, ostatní kategorie trojkolově.

V pátek večer pak bylo mistrovství zahájeno slavnostním nýstupem všech výprav, které přivedl do martinické haly doživotní člen juniorské reprezentace Jaroslav Jindra v roli vlajkonoše. Hned za ním se v čele průvodu na plochu vydaly zástupkyně jihočeské oblasti Aneta Dvořáková, Petra Boháčová, Kateřina De Jagerová a Sára Kalivodová.

Po ukázkách mažoretek přivítal všechny účastníky ředitel martinického areálu Martin Pecka spolu s moderátorem Alešem Suchánkem a po slibu závodníků mistrivství slavnostně zahájil prezident České jezdecké federace Jaroslav Pecháček.  

V sobotu jsou na programu druhá kola soutěží jednotlivců a družstev. Závěrečná třetí kola soutěží jednotlivců, jsou plánována na neděli 11. srpna. A bude se určitě na co dívat. Takže pokud ještě nemáte naplánovaný program, vydejte se do Martinic.   

Jihočešky do toho !!!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace