Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Masopustní průvod masek

    neděle 16.2 13:00 - centrum města, Jindřichův Hradec

  • Kamarádi z televize III.

    neděle 16.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    promítání pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Motor hrát v Prostějově nebude! Využila toho budějovická juniorka

Zleva Tomáš Guman a Ondřej Šulek. , Autor: Jan Škrle.

Zleva Tomáš Guman a Ondřej Šulek.     Autor: Jan Škrle.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Už dnes odpoledne oznámil hokejový klub ČEZ Motor České Budějovice, že je sobotní utkání 35. kola WSM Ligy na ledě Prostějova zrušeno. „Prostějovští požádali svaz o odložení z důvodu epidemie, kterou odneslo několik hráčů dokonce hospitalizací,“ uvedli Českobudějovičtí na svém Facebooku s tím, že náhradní termín byl stanoven až na 7. února 2017. Volného víkendu využila juniorka budějovického Motoru, která letos patří ke špičce extraligy. Tým kouče Luboše Roba staršího totiž mohl ve svém utkání využít i produktivní duo Ondřej Šulek – Tomáš Guman, které jindy nastupuje, i přes juniorský věk, především za dospělý A tým ve druhé nejvyšší soutěži.


A právě zmíněná dvojice se výrazně podepsala pod páteční výhru Jihočechů (5:2), Guman i Šulek dali při skalpu Mladé Boleslavi shodně po dvou gólech. Vzhledem k tomu, že áčko čeká další zápas až v pondělí, je možné, že Guman se Šulkem pomohou juniorce i zítra dopoledne, kdy Motor přivítá liberecké Bílé Tygry.

HC Motor ČB – BK Mladá Boleslav 5:2 (1:2, 2:0, 2:0). Branky a nahrávky: 3. Bárta (Vochozka), 33. Guman (Šulek), 34. Guman (Michal), 48. Šulek (Farka), 60. Šulek (Bárta) – 14. Krejčík (Musliu), 16. Krejčík (Flynn).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace