Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Písečtí hokejisté se loučili se svými fanoušky bez fanfár

PÍSEK - Druholigoví písečtí hokejisté, kteří už dávno a definitivně skončili na posledním místě tabulky skupiny Střed, se v předposledním kole základní části loučili na svém ledě s hrstkou nejvěrnějších fanoušků, kteří si ještě na zimní stadion u Otavy našli cestu. A loučení to nebylo veselé. V jihočeském derby podali domácí mdlý výkon bez větší bojovnosti, nevstřelili ani gól a z ledu odešli bez ovací, které po nepovedené sezoně s šesti výhrami a sedmadvaceti porážkami po základní hrací době ani čekat nemohli. Poslední utkání své nejhorší sezony za poslední roky sehrají Písečtí ve středu na ledě Havlíčkova Brodu, který se pohybuje na opačném konci tabulky a do play off půjde z prvního místa.

35. kolo - sobota 24. února
IHC Písek - HC David Servis Č. Budějovice 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Zayml (J. Bárta), 11. J. Marek (R. Šulčík, L. Kříž), 39. Marek (L. Kříž), 47. Ferebauer (Škopek, L. Kříž).
Rozhodčí: J. Beránek – Schopf, Horažďovský. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Diváků: 128
Písek: Štekr – Hřebíček, Hanus, Parýzek, Pokorný, Červinský, Turek – Vlk, Ciboch, Strnad, Urbanec, Koupal, Novák, Duchoň, Rod, J. Volf, F. Bárta, Stauber. Trenéři: David Míka Radek a R. Volf st
David Servis: Dudáček – Radoš, L. Kříž, J. Kříž, Macháček, Babčuk, Škopek – R. Šulčík, Trummer st., Marek, J. Bárta, Sumerauer, Zayml, Svoboda, Ferebauer, Vylíčil. Trenéři: Jiří Fedur a Milan Kupka

Ve středečních papírových Píseckých postřezích zhodnotí poslední domácí utkání sezony písecký trenér David Míka. V některém z dalších čísel s ním přineseme i obsáhlejší rozhovor o průběhu sezony.

V rubrice Okem fandy pohovoří hned dva. Jeden z nich dojíždí na každý zápas z Blatné a druhý se může řadit k těm nejskalnějším. Miroslav Pazderník chodí na zápasy píseckých hokejistů už padesát let a na písecký hokej nezanevřel ani teď, když se mu vůbec nedaří. Můžeme prozradit, že oba jsou se současnou situací v píseckém dospělém hokeji, mírně řečeno, znepokojeni.   

 

Diskuse k článku - 7 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • rebeka 

  Reagovat

   

  Čest Pazderníkovi, že má takovou výdrž. Já jsem chodil už na "Ameriku" když hráli Slabové, Švihovec, Prell a další. Potom na Duklu kde býval malý atletický stadionek a později kluziště a nyná stadion. Teď je mi 88 let a nikam už nejdu.

  Vloženo 25.2.2018 13:59:51

 • Miloš 

  Reagovat

   

  Všichni, co teď všechno vědí nejlíp, by si měli vzpomenout, že do výboru nikdo nechtěl. Všichni chytrolíni nakonec utekli a zbylo to na jediné partě rodičů. K jejich práci mám spoustu výhrad, ale nebylo na výběr. Četl jsem v Píseckých postřezích, jak tam bývalý člen výboru pan Hanus machruje, jak on všechno věděl nejlíp. Jen bych připomenul, že minulý výbor s panem Hanusem nedokázal vůbec nic - výsledkem sezóny klub bez peněz, prodávání zápasů a skandál kolem A-týmu. Že na to současný kádr nemá, vidí všichni. O to víc si hráčů kolem kapitána Martina Parýzka a trenérů vážím, že šli do velmi těžkého boje. Snad bude zase líp. Věrný fanoušek Miloš

  Vloženo 25.2.2018 13:05:59

  • Anna 

   Reagovat

    

   Jakou partu rodičů mate na mysli????

   Vloženo 25.2.2018 14:16:28

   • Miloš 

    Reagovat

     

    Myslím současný výbor, který je složen většinou z rodičů dětí.

    Vloženo 25.2.2018 15:15:47

    • Anna 

     Reagovat

      

     A pak jsou tam ti co to ridi z VIP zóny svoz chytrostí

     Vloženo 25.2.2018 15:31:55

 • paštička 

  Reagovat

   

  Atmosféra ve společnosti se přenáší i do kolektivních sportů. Naši hokejisté na OH také neuspěli. Jak ve společnosti tak v kolektivních sportech chbějí silné individuality. Buďme vděčni šikovným a schopným Čechů, kteří mezi bandou komunistickcýh lemplů a negramotů v osobním a sportovním životě vynikají.

  Vloženo 25.2.2018 11:59:01

 • JSM 

  Reagovat

   

  Super návštěva a parádní atmosféra.
  Kam ten náš hokej kráčí. To je smutné. Má cenu vyhazovat peníze za takovou soutěž?
  Písek bída, Tábor poslední dobou totéž, Milevsko v KP a J. Hradec dokonce ukončil činnost klubu.
  To je vizitka bývalých rivalů ve 2. lize.
  Jihočeský hokej je totálně na dně.

  Vloženo 25.2.2018 09:58:04

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace