Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Policie obvinila řidičku, která zranila policistu

Ilustrační foto.  , Autor: Tomáš Přibyl

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl

JINDŘICHOHRADECKO – Kriminalisté z Jindřichova Hradce obvinili ženu, která zranila policistu na noze. Nedávala pozor, přehlédla vyšetřování nehody před sebou a narazila do před ní stojícího auta. Úlomek z něj pak zranil policistu a zranění utrpěl i řidič stojícího auta.

 

Obvinění padlo v těchto dnech, ale nehoda se stala už 13. června odpoledne na silnici vedoucí od obce Jarošov nad Nežárkou směrem na obec Vodná. Žena tudy jela v Audi A6. „Při projíždění přímého úseku komunikace v katastru obce Hadravova Rosička se neměla plně nevěnovat řízení vozidla. Řidička měla přehlédnout a zezadu narazit do před ní stojícího automobilu Škoda Fabia," popsala nehodu policejní mluvčí Hana Millerová.

Řidič Fabie zastavil, protože na silnici probíhalo řádně označené vyšetřování dopravní nehody. „Dopravní nehodou utrpěl těžké zranění dopravní policista, který byl po vzájemném střetu výše uvedených vozidel zasažen úlomkem části vozidla do dolní končetiny do prostoru Achillovy šlachy s dobou léčení nejméně po dobu dvanácti týdnů," doplnila informace mluvčí.

Lehké zranění utrpěl i řidič Fabie. Odhad škody, kterou žena způsobila, dělá sto padesát tisíc korun a v případě prokázání viny ji hrozí šest měsíců až čtyři roky ve vězení.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace