Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kambodža

    Úterý 25.2 19:00 - Hrad Strakonice - Rytířský sál

    Přednáška cestovatele Dalibora Kalčíka.

  • Třídní koncert ZUŠ

    Úterý 25.2 16:30 - ZUŠ, Vimperk

    Koncert nástrojů: trubka, zobcová flétna, EKN.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Milovníci zimních sportů mají dobré podmínky

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech na Lipně, Monínci a Zadově?

 

Ve skiareálu Lipno  panují výborné lyžařské podmínky. Perfektně jsou připravené všechny  sjezdové tratě, na kterých leží  šedesát centimetrů technického a přírodního sněhu. Pro vyznavače běžek je upraveno přes třicet kilometrů běžeckých tratí. Večerní lyžování včetně bezplatného dětského hřiště FOX PARK je k dispozici každý den. Návštěvníci můžou poměřit své lyžařské dovednosti na měřeném slalomu, projetím  skicrossové dráhy nebo vyzkoušet překážky a skoky ve snowparku.

Na Monínci se momentálně teplota pohybuje kolem dvou stupňů nad nulou. Na sjezdovkách leží od osmdesáti do sto deseti centimetrů sněhu.Vleky pro denní lyžování jsou v provozu do 16 hodin, na osvětlený svah mohou lyžaři vyrazit od 18 do 21 hodin.

Na Zadově v areálu Kobyla je padesát až pětasedmdesát centimetrů sněhu, na Churáňově patnáct až čtyřicet a na Nových Hutích je patnáct až pětadvacet centimetrů sněhové pokrývky.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace