Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Tragická nehoda u Štěpánovic. Střet dvou aut uzavřel v noci tah z Třeboně na Budějovice

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKOBUDĚJOVICKO - Od včerejšího večera vyšetřují českobudějovičtí dopravní policisté střet dvou osobních vozidel na silnici I/34 mezi Vranínen a Štěpánovicemi na Českobudějovicku.

 

Dle zjištěného šetření v 19:20 hodin jel řidič (1978) s osobním vozidlem tovární značky Audi A4 ve směru od Třeboně na České Budějovice, kdy v katastru obce Štěpánovice, při projíždění pravotočivé zatáčky, pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a stavu mokré komunikace, přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem tovární značky Opel Astra, řízené řidičkou (1979). Ten po nárazu skončil Opel mimo komunikaci.

V obou vozidlech se zranili jak řidiči, tak ve vozidle Opel jeden spolucestující. Na místo se kromě zmíněných policistů dostavili i zdravotníci a hasiči, kdy z důvodu vážného zranění byl povolán i vrtulník Letecké zdravotnické služby. Komunikace byla po dobu vyšetřování zcela uzavřena, odklon dopravy byl veden přes okolní obce.

Dnes před polednem přijali policisté smutnou informaci, že žena z osobního vozidla Opel, i přes veškerou snahu lékařů, podlehla následkům vážného zranění. Stala se tak 40. obětí dopravních nehod od začátku roku na jihu Čech.

Vzhledem k tomu, že jsou v tomto týdnu na území Jihočeského kraje hlášeny dešťové přeháňky či trvalý déšť, přizpůsobte jízdu svým schopnostem a povrchu komunikací!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace