Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Dětský karneval

    neděle 23.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

  • Čtyřlístek

    neděle 23.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    Pásmo pohádek pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

V budějovických parcích se objevily uzeniny se špendíky. Fenku bígla museli operovat

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Policisté z budějovického městského obvodního oddělení od uplynulého víkendu vyšetřují případ pohozených uzeninových návnad v parcích v krajském městě. Dosud neznámý pachatel či pachatelé na dvou místech pohodil uzeniny, kde byly uvnitř napíchány špendlíky a kancelářské sponky.

Bohužel došlo k tomu, že v parku Stromovka fenka bígla návnadu pozřela. Musela být převezena na operativní zákrok do veterinární ambulance. 

Druhý nález se vyskytl v parku na ňské ulici, kde bylo poházeno nejméně pět návnad se špendlíky a kancelářskými sponkami. Tam majitel psa naštěstí stačil zabránit pozření uzeniny.

Pachatel se bude zodpovídat z týrání zvířat, ale napřed ho musí policie dopadnout. Kdo by měl jakékoli poznatky k popisovaným případům, kontaktujte policisty na obvodním oddělení České Budějovice – město, ulice 28. října 1, telefon 974 226 700 případně na lince tísňového volání 158.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace