Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

V sobotu si pro pohár doběhli hasiči z Chářovic

Hasičkám z Košic se napoprvé nepodařilo spojit béčka, útok dokončily za 26,83 sekundy. , Autor: Lucie Váchová

Hasičkám z Košic se napoprvé nepodařilo spojit béčka, útok dokončily za 26,83 sekundy.     Autor: Lucie Váchová

CHOTĚMICE – Táborská hasičská liga pokračovala v sobotu 10. srpna dvanáctým kolem v Chotěmicích. Sjelo se sem 23 mužských a 11 ženských týmů, aby se utkaly v požárním útoku a získaly další body do celkového hodnocení. Do konce soutěže zbývají už jen dvě kola.

Pohár v mužské kategorii tentokrát putoval na Benešovsko. Doběhli si pro něj dobrovolní hasiči z Chářovic, kteří zatím v celkovém pořadí zaujímali druhé místo. Na zlato jim v Chotěmicích stačil čas 17,18 sekundy. Na druhém místě doběhlo ústrašické béčko s časem 17,30 a bronz tentokrát putoval do Jaronic. Hasiči z Českobudějovicka svůj útok dokončili za 17,49 sekundy. Bramborové umístění zbylo na domácí hasiče, kteří časem 17,65 na nejlepší tři nestačili. Lídr tabulky Táborské hasičské ligy, SDH Žďár z okresu Jindřichův Hradec, v Chotěmicích skončil pátý, svůj útok dokončil za 17,73 sekundy.

Kompletní výsledky všech kategorií, mužského finále a jak dvanácté kolo zamíchalo celkovým pořadím, se dočtete ve středečním vydání Táborska.

 Lucie Váchová

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace