Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Web Jižní Čechy Teď má obrovskou sledovanost. Děkujeme a přidáváme nové rubriky

Přehled sledovanosti , Autor: Google

Přehled sledovanosti     Autor: Google

AKTUALIZOVÁNO - 5.9.2013 07:39

JIŽNÍ ČECHY – Na začátku prázdnin zahájilo vydavatelství Jihočeské týdeníky provoz zpravodajského serveru Jižní Čechy Teď. Zaměřujeme se na aktuální události v celém Jihočeském kraji. A zřejmě čtenářům takové rychlé zprávy z jihu chyběly. Svědčí o tom první statistiky. Máme radost a přidáváme nové rubriky - jako třeba anketu, kde mohou čtenáři hlasovat o aktuálních tématech, která hýbou různými místy jihu Čech.

Za dva prázdninové měsíce si zprávy na portálu Jižní Čechy teď celkem četlo 42 872 návštěvníků. Na web uskutečnili 108 548 návštěv a četli si 221 131 stránek. Z tohoto počtu je 60,5 procenta návštěvníků, kteří se pravidelně pro zprávy vracejí, a 39,5 procent jsou noví návštěvníci. To je mimořádná úspěšnost na rozjezdu.

Statistiky se vyjadřují i místně. Nejvíc náš web sledují návštěvníci z Českých Budějovic, na druhém místě je Praha a třetí jsou Strakonice. Do první desítky dále patří Tábor, Písek, Milevsko, Blatná, Vodňany, Týn nad Vltavou a Soběslav. Přesně v tomto pořadí.

Zdá se, že s návratem z dovolených bude návštěvnost ještě stoupat. V neděli 1. září jsme zaznamenali rekord. Na web zavítalo za jediný den 3211 návštěvníků.

V tomto týdnu jsme přidali rubriku Anketa, kde se momentálně hlasuje o táborské Bráně času, kterou město instalovalo na nově opravené Křižíkovo náměstí a lidem to dost hýbe žlučí. Další ankety budou následovat.

Chystáme také blog pro glosy a komentáře O čem se mluví.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace