Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Dětský karneval

    neděle 23.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

  • Čtyřlístek

    neděle 23.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    Pásmo pohádek pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Za milencem svojí expartnerky se muž vydal vyzbrojený šavlí a příborovým nožíkem

zabavená šavle , Autor: MP Jindřichův Hradec

zabavená šavle     Autor: MP Jindřichův Hradec

JINDŘICHŮV HRADEC - Velikonoční svátky byly pro jindřichohradecké strážníky pestré. Na Velký pátek naháněli po městě žárlivého mladého muže, který chtěl zneškodnit svého soka v lásce netradičními zbraněmi. Naštěstí skončil v rukou městské policie dřív, než stihl někomu ublížit.

 


Případ se odehrál v pátek 19. dubna, kolem půl deváté večer. Osmadvacetiletý muž ze sídliště Hvězdárna se rozhodl, že si vyřídí účty se současným partnerem své bývalé přítelkyně. "Ozbrojen rakouskou šavlí pro vyšší úředníky a profesory a steakovým příborovým nožíkem pobíhal v okolí restaurace Budvarka, ve snaze najít svého soka a patrně očistit své jméno," popsal běsnění muže strážník jindřichohradecké městské policie Petr Čermák. Milence své bývalé partnerky agresor sice nedohledal, ale pustil se do strážníků, kteří dorazili na místo. "Zbraně hlídka muži odebrala, dostal želízka a noc strávil v luxusním zařízení policejní cely," doplnil k zásahu strážník Čermák.

Celý příběh s nádechem gentlemanských historických soubojů teď poputuje ke správnímu orgánu. Mladý muž dostane s největší pravděpodobností pokutu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace