Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • České pletařství a jeho výrobky posledních 30 let očima odborníka

  Čtvrtek 18.4 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

  Přednáší Ing. Radek Sobotka, Jitex COMFORT, s. r. o.

 • Senior večer

  Čtvrtek 18.4 17:00 - Písek, KD

  Zahraje Johny Band.

Zobrazit všechny události
 

Zimní počasí znamenalo více práce i pro hasiče

 Autor: HZS

    Autor: HZS

JIŽNÍ ČECHY - Teploty pod bodem mrazu a silný vítr navýšily v neděi 8. února počty zásahů jihočeských hasičů. Ti v průběhu dne odklidili ze silnic několik spadlých stromů, v obci Hrdějovice na Českobudějovicku odstranili z vozovky spadlý billboard a zasahovali u pěti dopravních nehod.

 

Hasiči zasahovali například u nehody u Přešťovic, kde se po srážce dvou osobních aut zranili čtyři lidé. Jednotka provedla vyproštění všech osob a předala je do péče lékaře. Tři lidi převezla zdravotnická záchranná služba do nemocnice a jednoho zraněného transportoval vrtulník ZZS. K další velké nehodě vyjížděli českobudějovičtí hasiči krátce po poledni. U Neplachova havaroval autobus a sedm osobních aut.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Tomu debilovi s tím autobusem bych na místě sebral papíry, předjížděl mě před Neplachovem, autobus plný lidí, jel něco málo přes 100 a to bylo sotva vidět na pár desítek metrů. Hned za horizontem to už neubrzdil a shrnul tam auto co tam zastavilo kvůli nehodě před ním.

  Vloženo 9.2.2015 20:58:21

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace