Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Hypnotizér Jakub Kroulík

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

 • Mentalista

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Zimní počasí znamenalo více práce i pro hasiče

 Autor: HZS

    Autor: HZS

JIŽNÍ ČECHY - Teploty pod bodem mrazu a silný vítr navýšily v neděi 8. února počty zásahů jihočeských hasičů. Ti v průběhu dne odklidili ze silnic několik spadlých stromů, v obci Hrdějovice na Českobudějovicku odstranili z vozovky spadlý billboard a zasahovali u pěti dopravních nehod.

 

Hasiči zasahovali například u nehody u Přešťovic, kde se po srážce dvou osobních aut zranili čtyři lidé. Jednotka provedla vyproštění všech osob a předala je do péče lékaře. Tři lidi převezla zdravotnická záchranná služba do nemocnice a jednoho zraněného transportoval vrtulník ZZS. K další velké nehodě vyjížděli českobudějovičtí hasiči krátce po poledni. U Neplachova havaroval autobus a sedm osobních aut.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Tomu debilovi s tím autobusem bych na místě sebral papíry, předjížděl mě před Neplachovem, autobus plný lidí, jel něco málo přes 100 a to bylo sotva vidět na pár desítek metrů. Hned za horizontem to už neubrzdil a shrnul tam auto co tam zastavilo kvůli nehodě před ním.

  Vloženo 9.2.2015 20:58:21

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace