Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zloděj si nedal pokoj. Pustili ho, hned šel krást znova

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Hned dvakrát během středy 26. února si pro jednoho zloděje dojeli policisté do obchodů v Českých Budějovicích. Třiatřicetiletý muž se rozhodl krást a rozhodně se nechtěl od svého úmyslu nechat odradit.

 

V prodejně potravin si do igelitky nandal zboží a chtěl nepozorovaně projít pokladnami. Za nimi už na něj ale čekali pracovníci ostrahy, kteří ho předali policistům. Muž si nedal pokoj a po opuštění policejní stanice vyrazil do jednoho z nákupních center. Ukradl tam reproduktor a sluneční brýle. A situace se opakovala. Za pokladnami čekala ostraha, která povedeného zloděje předala policistům.

„Podezřelý by měl do dvou týdnů stanout před soudem a své jednání vysvětlit. Není to pro něj žádná nová zkušenost, před soudem se ocitne již poněkolikáté. V minulosti už byl za krádeže odsouzen,“ uvedla policejní tisková mluvčí Lenka Holická.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace