Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Černý pasažér měl batoh plný cizích dokladů

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Jednačtyřicetiletý muž z Českých Budějovic, který v pátek 6. října krátce po deváté večer v autobuse městské hromadné dopravy cestoval bez platné jízdenky, bude mít co vysvětlovat. Nejenže se revizorům prokázal cizím občanským průkazem, ale když začal utíkat, vysypalo se z jeho zavazadla i několik dalších osobních dokladů na cizí jména.

K případu vyjížděli českobudějovičtí strážníci. Černý pasažér už v té době utíkal směrem k železničnímu přejezdu v Mladém. Revizor strážníkům potvrdil, že je to muž, který se při kontrole prokázal cizím průkazem.  „Strážníci muže vzápětí dostihli. Ten jim už bez dalšího odporu prozradil svou pravou totožnost. Jednalo se o jedenačtyřicetiletého muže z Českých Budějovic. Shodou okolností měli strážníci s tímto mužem co do činění před několika dny v Nádražní ulici, kdy si ho pro podezření z krádeže jízdního kola převzali policisté,“ popsala mluvčí strážníků Věra Školková. Muži se během útěku vysypal obsah batohu, mezi jeho věcmi bylo několik občanských průkazů, průkazů zdravotního pojištění a dokonce i vojenská knížka na různá jména. Strážníci tedy přivolali policisty, kteří si celý případ převzala k dalšímu šetření. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace