Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Milevští žáci porazili Krumlov, starším svítila desítka

MILEVSKO – Dva zápasy, dvě vítězství! Se stoprocentní bilancí zvládli mladší a starší žáci HC Milevsko 2010 nedělní zápasy 24. kola Plzeňsko-jihočeské ligy doma s Českým Krumlovem. Podle očekávání čekala těžší bitva mladší žáky, ale po dobrém výkonu navázali na vítězství ze Soběslavi a připsali si další body do tabulky. Kapitán Jan Hlavín se podepsal dvěma góly a třemi asistencemi pod pět ze šesti branek svého týmu – 6:3. V zápase starších žáků pak zářil ještě výraznějším písmem Michal Rottenberg, jenž nasázel o třídu slabšímu soupeři šest gólů a na jeden přihrál – 10:2. Milevští hráči bojovali spíše sami se sebou, protože musel jeden nastoupit s horečkami a druhý se po nemoci postavil na brusle po dvou týdnech, aby trenér složil alespoň dvě formace.

Mladší žáci navíc využili zaváhání hokejistů Veselí nad Lužnicí a Motoru České Budějovice, kteří v uplynulém kole shodně prohráli, což znamená, že se svěřenci trenéra Marka Podrabského drží na samém vrcholu Plzeňsko-jihočeské ligy. Druhá Škoda Plzeň je o bod pozadu, ale má zápas k dobru. Starší žáci z Milevska už letos pravděpodobně na medailové příčky pomýšlet nemohou, přesto se pohybují v lepší polovině tabulky.

Mladší žáci – neděle 16. února
HC Milevsko 2010 – HC Slavoj Český Krumlov 6:3 (1:0, 3:2, 2:1). Branky a nahrávky: 13. Podrabský (Hlavín), 28. Hlavín, 31. Céza (Hlavín, Suchan), 40. Podrabský (Hlavín, Kolář), 53. Hlavín, 56. Suchan (Bouška).

Starší žáci – neděle 16. února
HC Milevsko 2010 – HC Slavoj Český Krumlov 10:2 (5:1, 2:0, 3:1). Branky a nahrávky: 2. Rottenberg (Bouška), 3. Rottenberg (Čunát), 8. Bouda (Špánek, Klíma), 15. Rottenberg, 19. Ingriš (Haluzík, Rottenberg), 26. Rottenberg (Špánek), 38. Rottenberg (Špánek, Klíma), 44. Bouška (Bouda), 45. Bouda (Bouška, Prokop), 48. Rottenberg (Klíma, Vlk).

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • HCM 

  Reagovat

   

  Doufám že zápasy žáků sledoval někdo z týmu dospělých aby viděli jak se má hrát na Krumlov. Je třeba to řezat od první minuty. Nic jim nedarovat. Tak ať se v sobotu daří.

  Vloženo 18.2.2020 18:50:04

  • Tak 

   Reagovat

    

   Ty už sem prosím nikdy nepis. Pod článkem o dětech si neřeš svoje minrraky.

   Vloženo 19.2.2020 06:35:34

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace