Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Od Českých Budějovic na Dolní Dvořiště počítejte se zdržením kvůli opravě silnice

ČESKOKRUMLOVSKO - Na silnici I/3 od Českých Budějovic na hraniční přechod v Dolním Dvořišti je třeba počítat s komplikacemi a zdržením. Do 29. května se tu opravuje vozovka mezi Kamenným Újezdem a Holkovem.

Doprava ve směru České Budějovice - Dolní Dvořiště je vedena po objízdné trase takto: Štilec směr na silnici I/39 Kosov, křižovatka silnic I/39 x II/55 (Harazim) a ve směru na Dolní Třebonín zpět na silnici I/3 směr Holkov. Křižovatka I/39 x II/155 je řízena mobilní semaforovou soupravou kyvadlově, je třeba počítat se zdržením.

Vedení veřejné linkové dopravy je obousměrně vedeno po silnici I/3. V úseku se nachází dvě autobusové zastávky: Střítež a Ráveň, jejichž provoz je zachován.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • Je to opravdu HNUS 

    Reagovat

     

    Projel jsem touto trasou ... no prokyvadloval a procpal se zácpami a "čekačkami". Fakticky by nás zajímalo, který idi*t mohl vymyslet uzavírky na trase České Budějovice - přechod na Linz právě v době letních prázdnin. Ten fakticky neměl asi všech pět pohromadě. Inu, i na tomto je vidět, že lidé jsou jim úplně fuk. I to malé dítě ví, že v létě se tudy hodně jezdí, že. Nicméně, když jsou jim lidé fuk a politici s tím nic nedělají a klidně stavby právě pro tento čas povolují, tak navrhuji všem, ať v podzimních komunálních volbách důkladně zváží, zda si vůbec zaslouží být v úřadech dále.

    Vloženo 2.7.2018 21:05:03

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace