Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Místní kolo soutěže

    středa 22.1 17:00 - Blatná, ZUŠ

  • Stopem se psem v Asii

    středa 22.1 17:00 - Městská knihovna Jindřichův Hradec, U Knihovny 1173, Jindřichův Hradec

    Beseda.

Zobrazit všechny události
 

Sportovec Milevska 2019: Kdo se bude radovat letos? Nominujte své favority

MILEVSKO – Tradiční anketa se opět hlásí o slovo, letos proběhne Sportovec Milevska už počtyřiadvacáté. Může se zdát, že je samotné vyhlášení, které se uskuteční v pátek 7. února 2020 v Domě kultury, ještě daleko, ale přípravy už jsou v plném proudu. Teď vás vyzýváme k nominování vašich favoritů. Uzávěrka nominací je v úterý 31. prosince 2019. Dosáhl váš klub, trenér nebo svěřenec v uplynulém roce významného sportovního úspěchu? Nebo jen zaznamenal během končícího roku výrazné zlepšení? Pak neváhejte a nominujte ho do 24. ročníku tradiční ankety! Počínaje prvním vydáním roku 2020, které bude na stáncích od 8. ledna, bychom chtěli začít seznamovat naše čtenáře a hlasující respondenty s nominovanými sportovci prostřednictvím krátkých medailonů.


V každé nominaci by se měly objevit tyto informace – jméno sportovce, rok narození, soutěžní kategorie a krátká charakteristika maximálně o pěti větách, ve které uvádějte, proč by měl uspět právě vámi zvolený sportovec. Prosíme, abyste tato pravidla skutečně dodržovali, cílem je, aby měli všichni nominovaní stejný prostor k prezentaci. Vybírat můžete z kategorií Nejlepší družstvo do 18 let, Největší talent do 18 let, Nejlepší družstvo, Trenér roku a Jednotlivec roku. Své nominace prosím zasílejte na jednu z následujících e-mailových adres: p.pubal@seznam.cz, sport-mil@jihocesketydeniky.cz, minoviny@seznam.cz.

Budeme rádi, když tuto zprávu rozšíříte ve svém okolí, abychom shromáždili co nejvíce nominací a žádný talentovaný sportovec nebyl ochuzen o možnou odměnu za své výkony a výsledky v uplynulém roce. Opět pro vás připravujeme bohatý program a 24. ročník přinese mnohá překvapení. Všichni jste srdečně zváni!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace