Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Českokrumlovští závodníci přivezli z Jarní ceny z Mladé Boleslavi tři medaile

ČESKÝ KRUMLOV – Mladí záchranáři z oddílu mládeže Vodní záchranné služby Český Krumlov se v sobotu 13. dubna zúčastnili tradičních závodů v bazénových záchranářských disciplínách v Mladé Boleslavi. V nabité konkurenci se vůbec neztratili, přivezli tři cenné kovy. Závody probíhaly jako měření sil 160 závodníků plaveckých a záchranářských oddílů z celé republiky v deseti disciplínách.

 

Jak si tedy vedli nejlepší českokrumlovští závodníci? Kristýna Kozáková vybojovala v kategorii 2008 - 2007 v součtu všech disciplín 1. místo. Václav Patč v kategorii 2009 a mladší skončil druhý, stejně jako štafeta 2005 a mladší ve složení Tomanová, Průchová, Kozáková a Šustáčková.

„Dále jsme zásluhou Sabiny Sedláčkové a Venduly Šustáčkové přivezli ještě čtvrté, respektive páté místo. A ani ostatní závodníci nezklamali a umístili se ve svých kategoriích do osmého místa," doplnil instruktor oddílu mládeže Radek Toman. „Mládežníci byli rozhodně vidět a s plným nasazením reprezentovali klub VZS a město Český Krumlov. Za to jim a trenérům, kteří je připravovali, patří dík a přání dalších úspěchů."

Závodilo se v těchto kategoriích: 25 a 100 m plavání s překážkami; 25 a 100 m tažení modelu; 50 m s pásem a ploutvemi; 50 m kombinace; 50 m záchrana modelu; 100 m záchranný polohový závod; 4x25 m štafeta záchrana modelu; 4x25 m štafeta se záchranným pásem. Kategorie: 2009 a mladší, 2008-2007 až 2002-2001, 2000 a starší.

Účastníci z oddílu mládeže VZS Český Krumlov: V. Patč, K. Kozáková, A. Průchová, Vend. Šustáčková, A. Tomanová, V. Vránová, R. Toman, K. Mačudová, S. Sedláčková, J. Hojer, M. Svoboda, O. Rypota. Instruktoři: Radek Toman a Jan Wimmer.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace