Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vimperské kvízování vol. 2

    pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

    Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

  • Renne Dang Live

    pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

    Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Dálniční policisté na D3 zachraňovali zraněnou labuť

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

TÁBORSKO - Krátce po sedmé hodině ranní dnešního dne přijalo integrované operační středisko jihočeské policie informaci o zraněné labuti, která se nacházela na přibližně 97 km dálnice D3 v jízdních pruzích ve směru na Prahu. K řešení události byla okamžitě vyslána hlídka dálničních policistů z Chotovin. Labuť se naštěstí nacházela na místě, kde je v důsledku místní úpravy snížena rychlost a řidiči tak mohli i na tuto nečekanou situace adekvátně reagovat.

 

Policisté na místě vystřídali řidiče – oznamovatele a k bezpečnému zajištění prostoru povolali pracovníky správy a údržby silnic. Zároveň byla informována záchranná stanice pro zraněné živočichy z nedalekých středočeských Votic. Její pracovníci následně zraněnou labuť odchytili, odborně zajistili a převezli k dalšímu ošetření. Krátce před devátou hodinou dopolední byl provoz na dálnice plně obnoven.

Děkujeme tímto nejen řidiči – oznamovateli, ale i všem ostatním řidičům, pro které průjezd tímto místem znamenal v dané době malé zdržení.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace