Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Dvojice ukradla chytrý mobil a nechala se při krádeži vyfotit

Podezřelá dvojice , Autor: PČR

Podezřelá dvojice     Autor: PČR

PÍSEK - Policisté žádají širokou veřejnost a média o pomoc při pátrání po vydařené dvojici zlodějů, kteří v pátek 24. ledna před třetí odpoledne v prodejně mobilních telefonů v Písku, na Velkém náměstí 7 (T-Mobile) ukradli černý mobilní telefon Samsung Galaxy S4 asi za 15 tisíc korun.

 

Dvojice přišla do prodejny mobilních telefonů s tím, že je stále nerozhodná, že si chtějí vybrat jeden z chytrých telefonů, ale stále neví jaký. Muž si nechal předložit několik telefonů, aby si je mohl vyzkoušet a porovnat mezi sebou. Během toho, v nestřeženém okamžiku, černý mobilní telefon Samsung Galaxy S4 skončil v jeho kapse. Dvojici ani nevadilo, že prodejna je monitorována kamerami.
„Policisté, podle předložených fotografií, žádají, kdo by uvedené osoby znal, ať kontaktuje písecké policisty na obvodním oddělení v Zeyerově ulici, nebo na telefonu 974 235 700,“ vyzvala veřejnost tisková mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace