banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Geniální vychytávky do peněženky a na klíče, které pomáhají udělat každodenní život jednodušší

Pokud chcete sobě nebo někomu druhému udělat radost a překvapit ho originálním dárkem, pak můžeme doporučit eshop dopenezenky.cz , který se specializuje na různé nástroje do peněženky a na klíče – drobnosti, které skrývají spoustu praktických a užitečných funkcí.

Eshop dopenezenky.cz vznikl již před třemi roky a nadále se díky velkému zájmu rozrůstá. Do nabídky se stále zařazují nové a nové vychytávky a praktické nástroje, které vám mohou pomoci v různých situacích. Momentálně je zde na výběr ze 110 různých vychytávek a nástrojů od světových firem, jako jsou Victorinox, Leatherman, LED LENSER, Swiss+tech a další. Všechny výrobky jsou kvalitní a testované.

Velice oblíbeným doplňkem do peněženky je multifunkční karta přežití 11v1, která vám bude nápomocna při toulkách přírodou, ve městě i v běžném životě. Na jedné kartě totiž najdete otvírák na konzervy, ostrou čepel (břit nože), šroubovák, měřítko, otvírák lahví , šestihran pro menší šrouby nebo matice, šestihran pro větší šrouby nebo matice, nástroj pro křídlaté šrouby, pilku, kruhový indikátor nouzového určení směru, otvor pro závěs na klíče.

Další oblíbenou vychytávkou a skvělým dárkem jsou multifunkční kleště 9v1. Na první pohled se jeví jako nenápadný doplněk ke klíčům, ale po jeho rozložení se promění  hned v devět pracovních nástrojů najednou.

Pro řidiče může být pomocníkem v nouzi bodyguard do auta. Jedná se o přívěšek na klíče, který dokáže řezat bezpečnostní pásy, rozbít skleněné okno nebo vám umožní pískat, disponuje svítilnou či nouzovým blikačem.

Z přívěšků na klíče můžeme dále doporučit věčnou zápalku, která je plnitelná benzínem nebo vývrtku na klíče.

Dalším nápadem a praktickým pomocníkem do peněženky je Tic® - Přišít knoflík. Pokud se stane a upadne vám knoflík, který nemáte možnost rychle přišít, TIC vyřeší váš problém za okamžik.

Pokud Vás zaujali tyto drobné ale praktické a funkční nástroje, pak navštivte eshop dopenezenky, kde vás překvapí dalších několik desítek vychytávek.

Zájemce o nákup určitě potěší i nízká cena poštovného v ČR, které činí pouhých 44 Kč.

 

-PI-

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace