Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Masopustní Průvod

    sobota 22.2 12:30 - Heřmaň, KD

  • Dětský karneval

    sobota 22.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Heřman po konci v Motoru zabojuje o smlouvu v ambiciózním Prostějově

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Když před několika dny hokejový ČEZ Motor České Budějovice oznámil první škrty v širokém kádru a šesti hráčům řekl, že pro ně minimálně v úvodu sezony nemá místo, největším překvapením byl konec Martina Heřmana. Populární hecíř, kterého příznivci Motoru milovali a soupeřům naopak pil krev svou zarputilou hrou, kdy nevynechal jediný souboj či příležitost k tvrdém nárazu na mantinel, působil v Motoru od roku 2015. Netrvalo to však dlouho a dvaatřicetiletý rodák z Plzně bude bojovat o smlouvu v dresu ambiciózního Prostějova. Zatím na Hanou zamířil na zkoušku. „O jeho dalším působení by se mohlo rozhodnout do konce tohoto nebo příštího týdne,“ uvedli Jestřábi na svém webu.


Hned ve své první sezoně za Budějovice tvořil „Čajda" nezapomenutelný útok Nouza, Straka, Heřman a patřil k nejlepším hráčům soutěže. Nyní se tak nabízí obnovení spolupráce s Tomášem Nouzou, který před lety zamířil po konci pod Černou věží rovněž do Prostějova a i v pokročilejším hokejovém věku tam nadále patří k platným střelcům.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace