Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Hlavně nic nepodcenit, zdůrazňuje trenér strakonických házenkářů před duelem s Jičínem B

 Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

    Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Role favorita a outsidera jsou před 7. kolem I. ligy házenkářů rozdány jasně. Vedoucí Strakonice v sobotu 9. listopadu od 17 hodin přivítají na svém hřišti předposlední Jičín B. Zatímco Jihočeši ještě neprohráli a ztratili pouze jednou remízou, soupeř slavil zatím jen jedno vítězství, zbylých pět utkání prohrál.

 

Přesto trenér Michal Zbíral upozorňuje, že nic jednoduchého jeho svěřence nečeká. „Že pro nás žádné utkání není snadné jsme se přesvědčili v Českém poháru, z něhož jsme vypadli s druholigovou Slavií VŠ Plzeň. Pro úspěch musíme znovu podat svůj standardní výkon – běhavý a hlavně v obraně bojovný," uvedl. Otázkou podle něj také je, jestli hosté nepřijedou posíleni o někoho z extraligového áčka. „Hlavně nic nepodcenit," zdůraznil.

Strakoničtí by měli být v plné síle, otazník visí nad startem Eduarda Wildta kvůli zranění ,spíše k dispozici nebude. K týmu se po pracovních povinnostech v zahraničí připojil Roman Marienka, i když připraven bude podle kouče spíše pro béčko. A přeje si, aby se proti Jičínu B do hry dostali co nejvíce mladí hráči.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace