Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Transsibiřská a Transmongolská magistrála

    Úterý 20.8 20:30 - Stánek - Žižkovo náměstí, Tábor

    Cestopis.

  • Loutka - Dvorní divadlo

    Úterý 20.8 18:30 - Jezírko v parku za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

    Divadelní komedie pod širým nebem.

Zobrazit všechny události
 

Hokej: Táborští Kohouti s přehledem přehráli Děčín

TÁBOR - Na táborský led v sobotu večer zamířil soupeř z Děčína, kde na prahu sezony Kohouti vyhráli až po samostatných nájezdech. Tentokrát měl táborský tým se Severočechy méně práce a přehrál je 4:2. Už v 10. minutě vedli domácí 2:0. To jim vlilo krev do žil a vrhali se odvážně do akcí, které dělaly fanouškům radost. "Dnes to bylo vítězství vůle a bojovnosti," konstatoval hlavní trenér Tomáš Matušík.

Kouč soupeřů Karel Chládek uznal, že byl dnes Tábor hokejovější a zasloužil si vyhrát. Děčínu nepomohla ani závěrečná power play.

Táborákům dnes chyběl zkušený útočník Jan Boháč, navrátilec z evropských soutěží, který tuto sezonu Kohoutům pomáhá. Před týdnem si poranil koleno, ale na středeční zápas do Klatov už má být fit. Naopak se vrátil po měsíčním zdravotním výpadku bek Martin Havran a vyztužil zadní řady. Nejistota zavládla kolem Jakuba Krätzera. Byl tentokrát autorem dvou branek, parádní byla zejména ta druhá, při které ujel ve vlastním oslabení a v plné rychlosti propálil golmana na 3:1. Tím přinesl domácím uklidnění, ale sám v rychlosti najel do mantinelu a zůstal ležet na ledě. Přivolaný lékař zjistil, že jde o zraněné rameno a Krätzer z dalšího boje musel odstoupit. Před středeční cestou na zápas do Klatov to dělá trenérům vrásky.

Ve středečním Táborsku přineseme bližší komentář k vítěznému zápasu, poslední třetinu pro Táborsko okomentoval z tribuny právě zraněný forvard Jan Boháč. Na kus řeči reportéři oslovili taky Martina Maříka, který dal dvě tyčky a přidal i branku. Slovo samozřejmě dostanou i trenéři. 

Za objektivem byl Ivo Bukač. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace