Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Čelem atakoval hosta baru, potom ho kopal a otec mu ještě pomáhal

Ilustrační foto  , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

JINDŘICHOHRADECKO – Jaký syn, takový otec. Jednatřicetiletému násilníkovi se znelíbil jeden host v baru ve Slavonicích, a tak ho svým čelem praštil do obličeje. Devětačtyřicetiletý otec útočníka, místo toho, aby synovi agresivitu rozmluvil, přispěchal mu na pomoc. Zastoupil cestu hostu. Potom ho násilím dotlačil a dostrkal ke vchodovým dveřím baru. Tady už na návštěvníka čekal jeho syn, který se opět vrhl na hosta. Zasadil mu tři údery pěstí do obličeje a tři kopy kolenem do hlavy. Host měl nejen značně zhmožděný obličej, ale i otřes mozku. Jeho léčení trvalo tři týdny. Nyní se syn s otcem budou ze svého činu zodpovídat před soudem.

 

„Případ se stal v listopadu loňského roku. Jednatřicetiletý pachatel poškozenému způsobil zranění spočívající ve zhmoždění obličeje středně těžkého stupně s otřesem mozku a s následným léčením jednadvaceti dní. Dačičtí policisté včera, v pondělí 6. ledna, předali sdělení podezření jak otci, tak synovi, kteří jsou nyní trestně stíháni na svobodě pro trestný čin úmyslné ublížení na zdraví a rovněž pro výtržnictví,“ doplnila tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace