Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Ples ZOD Čepřovice

  pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

  K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

 • Nathanika

  pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Festival Mighty Sounds v Táboře se blíží. Pořadatelé pomáhají Aeroklubu s opravami cest na letišti

TÁBOR - Festival Mighty Sounds je za dveřmi. Třináctý ročník žánrové akce se uskuteční 14.až 16. července 2017 v Táboře na letišti Čápův dvůr. Pořadatelé se na akci pečlivě chystají, ve spolupráci s Aeroklubem Tábor probíhá i úprava cest na letišti. Festival také oznamuje poslední důležité informace před akcí.

Hudební festival Mighty Sounds, který se zaměřuje na alternativní žánry a subkultury, letos představí kapely jako Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv, Cock Sparrer, Agnostic Front, H20, Sto zvířat, Hentai Corporation, Fast Food Orchestra a mnoho dalších. Chystá se pestrý doprovodný program, zahrají špičkoví DJs, představí se to nejlepší z alternativního divadla. Dobré jídlo a příjemná atmosféra jsou vyhlášenými doplňky akce.

Organizátoři však dbají nejen na přípravy akce samotné, snaží se pomáhat i v místě, kde se akce každoročně koná – tedy na letišti Čápův dvůr. Po domluvě s Aeroklubem se pořadatelé festivalu rozhodli finančně podílet na opravě a zpevnění přístupových cest. První fáze oprav, tedy zpevnění příjezdové cesty na letiště, proběhla v uplynulých dnech. Festival se tak snaží vyjádřit Aeroklubu svou přízeň a vděk za propůjčování letištní plochy pro festivalový areál.

I letos organizátoři prosí všechny obyvatele Tábora a Sezimova Ústí o shovívavost a pochopení zejména co se týče zvýšené hladiny hluku. Kromě opravy cest na letišti Čápův dvůr se, stejně jako každý rok, chystají také opatření, která mají pomoci hladkému průběhu akce. Úsek silnice E 55 mezi dvěma kruhovými objezdy (tedy nejblíže festivalovému areálu) bude zúžen a bude na něm zřízen provizorní přechod pro chodce. Provoz tam také bude pod dozorem pořadatelské služby. Rychlíky budou v době konání akce mimořádně zastavovat i v zastávce Tábor – Čápův dvůr, ze které je to do areálu pěšky asi deset minut.

Všechny informace o programu, vstupenkách i veškeré praktické informace o festivalu jsou k nalezení na webu www.mightysounds.cz.

Diskuse k článku - 5 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • zvratek 

  Reagovat

   

  Aeroklubu předem děkuji za zachování smažka spichu.Díky,že se nevyspíme .Jděte do pr…le.

  Vloženo 13.7.2018 23:52:32

 • ksicht 

  Reagovat

   

  Všichni ,kdo mají všech pět pohromadě se této akce obávají.Nikdo nebere ohled na malé děti,staré lidi,pracující ,nemocné... Moc děkujeme za tento bordel městu Tábor a majiteli pozemku. Vražedná kultůůůra.

  Vloženo 14.7.2017 13:14:45

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Smažkafest přináší Táboru mnohá pozitiva
  Například příjemnou hudbu, kvůli které se půlka města nevyspí,
  pobyt pro návštěvníky v přírodě, co na tom, že je ještě měsíc po ukončení všude nehorázný bordel,
  zvýšené tržby v obchodech poblíž, alespoň je z čeho zaplatit zboží, co některé smažky šlohnou
  a záchranka se alespoň projede, přece ta auta nebudou jen tak zbůhdarma stát, že?
  A další a další.......

  Vloženo 30.6.2017 17:35:58

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Zase se budou smažky courat přes přechod, který jim tam musí udělat, protože neumí chodit po přechodu jako ostatní lidé... To se zase bude krást v kaufu a tescu...

  Vloženo 29.6.2017 11:52:48

 • Morrison 

  Reagovat

   

  Hubou k hudbě čelem. Hudba drží všechno pohromadě. Občas dělá věci méně chaotickými. Občas dává věcem smysl, je to hezký nesmysl.

  Vloženo 28.6.2017 20:16:18

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace