Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Hledají se svědci tragické nehody řidičky, která prorazila svodidla

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

JIŽNÍ ČECHY – Jihočeští policisté hledají svědky tragické nehody, která se stala v sobotu ráno na silnici II/145 mezi obcemi Němčice a Češňovice. Kolem 5:45 tu havarovala sedmatřicetiletá řidička. V mírné pravotočivé zatáčce vyjela mimo silnici, prorazila ocelová svodidla a narazila do stromů. Na místě zemřela.

 

„V souvislosti s tímto případem žádáme případné svědky, kteří by mohli přispět k objasnění výše uvedeného případu, aby nás kontaktovali na Územním odboru České Budějovice, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Plavská 2, praporčík Pavel Erat, telefon 974 226 588, případně na lince tísňového volání 158," řekl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • pepe 

  Reagovat

   

  Nehoda se stala před 6 hod. raní a v té době tam byla silnice úplně suchá. suchá byla i před 7 hod. kdy začal poletovat sníh. Příčinou muselo být něco jiného.

  Vloženo 30.1.2019 15:45:27

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Rychlost¨, led a LESNÍ ZVĚŘ, tři nejpravděpodobnější aspekty tragické dopravní nehody.

  Vloženo 30.1.2019 11:41:59

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Bohužel řidička nejspíš jela rychle a vozidlo na zledovatělé vozovce nezvládla. Rychlost aut a nezkušenost, v souvislosti s dalšími aspekty nerozumného uvažování a chování lidí, jsou hlavní příčinou většiny havárií.

  Vloženo 30.1.2019 11:18:29

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace