Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Krkavčí otec nechce platit na svou dceru ani na syna

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JINDŘICHOHRADECKO – Na výživném dluží už přes 132 tisíc korun devětatřicetiletý krkavčí otec. Ten skoro tři roky, vyjma třech splátek po pětistovce, si neplní svou vyživovací povinnost na dceru a syna.

Devětatřicetiletý krkavčí otec si v období od března 2011 do 1. listopadu 2013, vyjma třech splátek po pětistovce, pravidelně neplnil svoji vyživovací povinnost na dceru. Výši výživného stanovil Okresní soud Jindřichův Hradec na částku 1800 korun měsíčně. Na výživném za stíhané období pro dceru dluží nejméně 56 100 korun.

Dále si muž v období od října 2010 do 1. listopadu 2013, opět vyjma třech splátek po pětistovce neplní svoji vyživovací povinnost na syna. Výši výživného stanovil Okresní soud České Budějovice na částku 2100 korun měsíčně. Na výživném pro syna dluží nejméně 76 200 korun.

„Policisté ze Suchdolu nad Lužnicí přečin neplnění vyživovací povinnosti precizně zadokumentovali. V sobotu 9. listopadu převzal podezřelý muž na policejním oddělení Lipno nad Vltavou sdělení podezření. Nyní je trestně stíhán v režimu zkráceného přípravného řízení na svobodě,“ dodala tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace