Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Pátrání po osobách

Andrej Irdza , Autor: PČR

Andrej Irdza     Autor: PČR

JIŽNÍ ČECHY - Strakoničtí policisté pátrají po čtyřech hledaných a pohřešovaných osobách. Prostřednictvím sdělovacích prostředků žádají veřejnost o spolupráci. Žádný z hledaných není nebezpečný, ani nenosí zbraň, přesto s hledanými a pohřešovanými nenavazujte kontakt, ale jejich pobyt neprodleně ohlaste na policejní linku 158.

Opět utekl svěřenec dětského domova ve Volyni. Nejdříve opustil dětský domov ve čtvrtek 26. září, v neděli 27. října 2013 byl policejní hlídkou zadržen a vrácen zpět, odkud však následující den, v pondělí 28. října, opět utekl. Dodnes se pohřešuje šestnáctiletý Andrej Irdza ze Strakonic, měřící 172 centimetrů.

Dalšími hledanými jsou čtyřicetiletá Jitka Hammerschiedová ze Strakonic, hledaná od května 2012 a pětadvacetiletý Jakub Zíka, také ze Strakonic, který je vysoký asi 175 centimetrů, má hnědé vlasy, střední postavy. Na obě hledané osoby vydalo Okresní státní zastupitelství ve Strakonicích předchozí souhlas k zadržení.

Dále jihočeští policisté pátrají po sedmatřicetiletém Janu Profantovi ze Strakonic, vysokém 172 centimetrů, na kterého vydal Okresní soud v Českých Budějovicích příkaz k zatčení.

„Jakékoli informace o výskytu či pohybu hledaných a pohřešované osoby sdělte, prosím, na policejní linku 158 nebo na kterékoli policejní stanici,“ řekla tisková mluvčí strakonických policistů Jaromíra Nováková.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • emil bledy 

  Reagovat

   

  Znasilnena

  Vloženo 4.6.2017 13:59:23

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  DD

  Vloženo 15.8.2015 20:07:02

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace